NIUda “Murojaatlar bilan ishlash va ijro intizomining yagona boshqaruv tizimi” mavzusida seminar bo'lib o'tdi.
14.01.2025
NIUda “Murojaatlar bilan ishlash va ijro intizomining yagona
boshqaruv tizimi” mavzusida seminar bo'lib o'tdi.
Navoiy innovatsiyalar universiteti, O'zbekiston Respublikasi Prezidentining Navoiy viloyatidagi Xalq qabulxonasi hamda “Unicon Soft” MCHJ hamkorligida “Murojaatlar bilan ishlash va ijro intizomining yagona boshqaruv tizimi” mavzusida seminar o‘tkazildi.
Seminarda Navoiy innovatsiyalar universiteti rektori prof. J.Mavlonov, O'zbekiston Respublikasi Prezidentining Navoiy viloyatidagi Xalq qabulxonasi mudiri F.Quvondiqov, Bosh mutaxassisi L.Abdullaev, Navoiy viloyati hokimligi Murojaatlar bilan ishlash bo'limi boshlig'i K.Abduazizov, Navoiy viloyat hokimligi Ijro Intizomi nazorati bo'limi boshlig'i SH.Namozov, “Unicon Soft” MCHJ direktori J.Mardiev, NIU Yoshlar masalalari va ma'naviy-ma'rifiy ishlar bo'yicha prorektor A.Ergashov, shuningdek professor-o'qituvchilar va personal xodimlar ishtirok etishdi.

A seminar on the topic “A Unified Management System for Handling Appeals and Enforcement Discipline” was held at the NIU
14.01.2025
A seminar on the topic “A Unified Management System for Handling Appeals
and Enforcement Discipline” was held at the NIU
Navoi Innovation University, the People's Reception of the President of the Republic of Uzbekistan in Navoi region and “Unicon Soft” LLC jointly held a seminar on the topic “A Unified Management System for Handling Appeals and Enforcement Discipline”.
The seminar was attended by the rector of Navoi Innovation University, prof. J. Mavlonov, Head of the People's Reception of the President of the Republic of Uzbekistan in Navoi region F. Kuvondikov, Chief Specialist L. Abdullaev, Head of the Department for Work with Appeals of the Navoi region khokimiyat K. Abduazizov, Head of the Department for Executive Discipline Control of the Navoi region khokimiyat Sh. Namozov, Director of “Unicon Soft” LLC J. Mardiev, Vice-Rector for Youth Affairs and Spiritual and Educational Affairs of NIU A. Ergashov, as well as professors, teachers and staff members attended the event.