NIUda “Murojaatlar bilan ishlash va ijro intizomining yagona boshqaruv tizimi” mavzusida seminar bo'lib o'tdi.
14.01.2025
NIUda “Murojaatlar bilan ishlash va ijro intizomining yagona
boshqaruv tizimi” mavzusida seminar bo'lib o'tdi.
Navoiy innovatsiyalar universiteti, O'zbekiston Respublikasi Prezidentining Navoiy viloyatidagi Xalq qabulxonasi hamda “Unicon Soft” MCHJ hamkorligida “Murojaatlar bilan ishlash va ijro intizomining yagona boshqaruv tizimi” mavzusida seminar o‘tkazildi.
Seminarda Navoiy innovatsiyalar universiteti rektori prof. J.Mavlonov, O'zbekiston Respublikasi Prezidentining Navoiy viloyatidagi Xalq qabulxonasi mudiri F.Quvondiqov, Bosh mutaxassisi L.Abdullaev, Navoiy viloyati hokimligi Murojaatlar bilan ishlash bo'limi boshlig'i K.Abduazizov, Navoiy viloyat hokimligi Ijro Intizomi nazorati bo'limi boshlig'i SH.Namozov, “Unicon Soft” MCHJ direktori J.Mardiev, NIU Yoshlar masalalari va ma'naviy-ma'rifiy ishlar bo'yicha prorektor A.Ergashov, shuningdek professor-o'qituvchilar va personal xodimlar ishtirok etishdi.

В НИУ прошел семинар на тему «Единая система управления рассмотрением обращений и исполнительной дисциплины»
В НИУ прошел семинар на тему «Единая система управления
рассмотрением обращений и исполнительной дисциплины»
Совместно с Навоийским университетом инноваций, Домом народных приемов Президента Республики Узбекистан в Навоийской области и ООО «Юникон Софт» проведен семинар на тему «Единая система управления рассмотрением обращений и исполнительной дисциплины».
В семинаре приняли участие ректор Навоийского инновационного университета, проф. Ж. Мавлонов, заведующий Народной приемной Президента Республики Узбекистан в Навоийской области Ф. Кувондиков, главный специалист Л. Абдуллаев, начальник Управления по работе с обращениями хокимията Навоийской области К. Абдуазизов, а также Ш.Намозов, начальник управления по контролю исполнительной дисциплины правительства Навоийской области,  директор ООО «Юникон Софт» Ж. Мардиев, проректор по работе с молодежью и духовно-просветительской работе НИУ А. Эргашов, а также профессора, преподаватели и сотрудники НИУ.