Navoiy innovatsiyalar universitetida “Rektor kubogi” mini futbol musobaqasi o‘tkazildi
Navoiy innovatsiyalar universitetida sportning mini futbol yo‘nalishi bo‘yicha Rektor kubogi musobaqasi bo‘lib o‘tdi. Musobaqa Iqtidorli talabalar bilan ishlash bo‘limi tomonidan talaba yigitlar o‘rtasida sport va sog‘lom turmush tarzini ommalashtirish maqsadida tashkil etildi.
Musobaqa qizg‘in va shiddatli kurashlarga boy bo‘ldi. Bellashuvlar mini futbol bo‘yicha tajribali hakamlar tomonidan boshqarildi. Unda to‘rtta kafedraga mansub 10 ta jamoa ishtirok etdi:
1. Bunyodkor. 2. Dinamo. 3. Spartak. 4. Lochinlar. 5. Neftchi. 6. Lokomotiv. 7. Qizilqum. 8. Nasaf. 9. Elektrik. 10. Iqtisod-2.
Musobaqa natijalariga ko‘ra "Aniq, texnika va tabiiy fanlar" kafedrasi talabalari g‘oliblikni qo‘lga kiritdi:

Navoi Innovation University held the Rector's
The Rector's Cup mini-football competition was held at Navoi Innovation University. The competition was organized by the Department of Work with Talented Students with the aim of popularizing sports and a healthy lifestyle among young students.
The competition was full of intense and fierce battles. The competitions were led by experienced mini-football referees. 10 teams from four departments participated in it:
1. Bunyodkor. 2. Dinamo. 3. Spartak. 4. Lochinlar. 5. Neftchi. 6. Lokomotiv. 7. Qizilqum. 8. Nasaf. 9. Elektrik. 10. Iqtisod-2.
According to the results of the competition, students of the "Exact, Technical and Natural Sciences" department won: