Rektor kubogi: Talabalar oʻrtasida qizgʻin voleybol bahsi
Navoiy innovatsiyalar universitetining yuridik binosi sport zalida "Iqtidorli talabalar bilan ishlash" boʻlimi va tyutorlar hamkorligida talaba yigitlar oʻrtasida voleybol boʻyicha "Rektor kubogi" turniri boʻlib oʻtdi.
Musobaqa juda qizgʻin va murosasiz kurashga boy boʻldi. Har bir jamoa gʻalaba uchun bor kuchi bilan harakat qildi. Kafedralar kesimida jami 6 ta jamoa ishtirok etdi. Natijalarga koʻra:
1-oʻrin – Filologlar jamoasi
2-oʻrin – Lochinlar jamoasi
3-oʻrin – Biologlar jamoasi
Gʻolib jamoalar universitet rahbariyati tomonidan diplom va esdalik sovgʻalari bilan taqdirlandi. Ushbu musobaqa talabalar oʻrtasidagi jamoaviy ruhni mustahkamlashga, sportga boʻlgan qiziqishni oshirishga xizmat qildi.

Rector's Cup: A heated volleyball
The "Rector's Cup" volleyball tournament was held in the gymnasium of the law building of Navoi innovation university in cooperation with the "Working with Talented Students" department and tutors.
The competition was very intense and full of uncompromising competition. Each team did its best to win. A total of 6 teams participated in the department.
According to the results:
1st place - Philologists team
2nd place - Falcons team
3rd place - Biologists team
The winning teams were awarded diplomas and souvenirs by the university administration. This competition served to strengthen the team spirit among students and increase interest in sports.