Ilmiy salohiyat sinovi – faxrli natija!
2025-yil 29-aprel kuni Navoiy innovatsiyalar universitetida ZARMED universitetining Buxoro kampusi tomonidan tashkil etilgan 1-Respublika fan olimpiadasining oliy ta’lim muassasasi bosqichi bo‘lib o‘tdi.
“Ingliz tili” yo‘nalishi bo‘yicha o‘tkazilgan ushbu bosqichda 20 dan ortiq iqtidorli talabalar ishtirok etdi.
Olimpiada natijalariga ko‘ra, Filologiya va tillarni o‘qitish kafedrasi 1-kurs talabasi Ilmuratova Sevinch Ne’mat qizi yuqori natijaga erishib, universitetimiz sha’nini Respublika bosqichida himoya qilish huquqini qo‘lga kiritdi.

Проверка научного потенциала -
29 апреля 2025 года в Навоийском инновационном университете прошел вузовский этап I Республиканской естественнонаучной олимпиады, организованной Бухарским филиалом университета ZARMED.
В этом этапе, который проводился по направлению «Английский язык», приняли участие более 20 талантливых студентов.
По итогам олимпиады Ильмуратова Севинч Неъмат кызы, студентка 1 курса кафедры филологии и преподавания языков, достигла высоких результатов и завоевала право защищать честь нашего университета на республиканском этапе.