Ilmiy salohiyat sinovi – faxrli natija!
2025-yil 29-aprel kuni Navoiy innovatsiyalar universitetida ZARMED universitetining Buxoro kampusi tomonidan tashkil etilgan 1-Respublika fan olimpiadasining oliy ta’lim muassasasi bosqichi bo‘lib o‘tdi.
“Ingliz tili” yo‘nalishi bo‘yicha o‘tkazilgan ushbu bosqichda 20 dan ortiq iqtidorli talabalar ishtirok etdi.
Olimpiada natijalariga ko‘ra, Filologiya va tillarni o‘qitish kafedrasi 1-kurs talabasi Ilmuratova Sevinch Ne’mat qizi yuqori natijaga erishib, universitetimiz sha’nini Respublika bosqichida himoya qilish huquqini qo‘lga kiritdi.

On April 29, 2025, the higher education institution stage of the 1st Republican Science Olympiad, organized by the Bukhara campus of ZARMED University, was held at Navoi Innovation University.
More than 20 talented students participated in this stage, which was held in the direction of "English".
According to the results of the Olympiad, Ilmuratova Sevinch Ne'mat kizi, a 1st-year student of the Department of Philology and Language Teaching, achieved high results and won the right to defend the honor of our university at the Republican stage.