"VATAN IFTIXORI" ko‘krak nishoni sohibi – Narziqulov Rabbim Aminjon o‘g‘li
Joriy yilning 10-may kuni Samarqand shahrida Mustaqil Davlatlar Hamdo‘stligi (MDH) miqyosida tashkil etilgan xalqaro ilmiy-amaliy ko‘rik-tanlov bo‘lib o‘tdi.
Ushbu nufuzli tadbirda Navoiy innovatsiyalar universiteti Filologiya va tillarni o‘qitish kafedrasi O‘zbek tili va adabiyoti yo‘nalishi 3-kurs talabasi Narziqulov Rabbim Aminjon o‘g‘li o‘z ilmiy maqolasi bilan ishtirok etdi.
Vatanimiz mustahkamligini ta’minlash, xalqimizga xizmat qilish, ijtimoiy-iqtisodiy rivojlanishga qo‘shgan bebaho hissasi, fidoyiligi va halolligi munosib e’tirof etilib, u “Best Publication” ilmiy-tadqiqotlar markazi tomonidan "VATAN IFTIXORI" esdalik ko‘krak nishoni va Sertifikat bilan tantanali ravishda taqdirlandi.

Обладателем значка «VATAN IFTIXORI» является
10 мая текущего года в Самарканде прошел международный научно-практический конкурс, организованный на уровне Содружества Независимых Государств (СНГ).
Студент 3 курса кафедры филологии и преподавания языков Навоийского инновационного университета, узбекского языка и литературы Нарзикулов Раббим Аминжон оглы принял участие в этом престижном мероприятии со своей научной статьей.
Его неоценимый вклад в обеспечение мощи нашей Родины, служение нашему народу, социально-экономическое развитие, самоотверженность и честность были по достоинству оценены, и ему торжественно вручены памятный значок «VATAN IFTIXORI» и Сертификат научно-исследовательского центра «Лучшая публикация».