Hamkorlik yo‘lida muhim qadam
Bugun Navoiy innovatsiyalar universiteti hamda O‘zbekiston kasaba uyushmalari Federatsiyasi Navoiy viloyati Kengashi rahbariyati o‘rtasida o‘zaro hamkorlik memorandumi imzolandi.
Mazkur hujjatning imzolanish marosimida Navoiy innovatsiyalar universiteti Bosh direktori E.Rahmonov va rektori J.Mavlonov, shuningdek O‘zbekiston kasaba uyushmalari Federatsiyasi Navoiy viloyati Kengashi raisi N.Togaeva hamda Kengash raisi o‘rinbosari N.Isaqov ishtirok etdilar.
Ushbu memorandum — ta’lim va kasaba uyushmalari o‘rtasidagi ijtimoiy muloqot, xodimlar manfaatlarini himoya qilish, ularning huquqiy, ijtimoiy-iqtisodiy qo‘llab-quvvatlanishini ta’minlash yo‘lida yana bir muhim qadam bo‘ldi.

An important step towards cooperation
Today, a memorandum of cooperation was signed between the Navoi Innovation University and the leadership of the Navoi Regional Council of the Federation of Trade Unions of Uzbekistan.
The signing ceremony of this document was attended by the Director General of Navoi Innovation University E.Rahmonov and Rector J.Mavlonov, as well as the Chairperson of the Navoi Regional Council of the Federation of Trade Unions of Uzbekistan N.Togaeva and the Deputy Chairperson of the Council N.Isakov.
This memorandum was another important step towards social dialogue between education and trade unions, protection of the interests of employees, and ensuring their legal, socio-economic support.